İnternet Şubesi
Değerli Müşterimiz,

Bankaların Bilgi Sistemleri ve Elektronik Bankacılık Hizmetleri Hakkında Yönetmelik kapsamında yürürlüğe giren yasal düzenlemeyle ilgili sizi bilgilendirmek istiyoruz.

1 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla geçerli olan söz konusu düzenleme ile birlikte müşteri için gizli bilgi niteliğinde olan hesap özeti, dekont ve  her türlü ekstre e-posta ile gönderilmeyecektir.

Hesap özeti, ekstre ve işlem dekontlarınızı Şekerbank İnternet Şubesi veya Şeker Mobil Şube üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Hesap özeti, dekont ve ekstre bilgilerini e-posta yoluyla almaya devam etmek isteyen müşterilerimiz, iletişim tercihleri için taleplerini Şubelerimize veya 0850 222 7878 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirler.  

Mevcut durumda elektronik bankacılık kanallarımızı kullanmayan ve söz konusu bilgileri hali hazırda sadece e-posta ile alan müşterilerimizin bu belgeleri e-posta ile gönderilmeye devam edilecektir. Bu kapsamda yer alan müşterilerimizin de Şekerbank İnternet Şubesi veya Şeker Mobil Şube  kullanımına kolaylıkla başlayıp ilgili bilgi ve belgeleri anında görüntüleyebileceklerini hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla