İnternet Şubesi
guzel-evim

Konut Kredisi


Kira ödemekten bıkanlar, ev sahibi olmanın hayalini kuranlar… Şekerbank Konut Kredileri ile, hayalinizdeki konuta bütçenize uygun ödeme planları, uygun faiz oranları ve kolay kredilendirme süreçleri ile sahip olabilirsiniz.

Özellikleri

• Kredinizi sabit faizli olarak dilerseniz eşit taksitler halinde, dilerseniz artan taksitli veya esnek ödemeli olarak kullanabilirsiniz. 
• 10 yıla kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
• Satın alacağınız konutun ekspertiz değeri; 500.000 TL ve altında ise %90’ına, 500.000 TL üzerinde ise %80'ine kadar konut kredisi kullanabilirsiniz.
• Sabit faizli kredide, erken ödeme halinde, erken ödeme tutarı üzerinden tutarın kalan vadesi 36 ayı aşmayan kredilerde %1’i, kalan vadesi 36 ayı aşan kredilerde ise %2’si kadar erken ödeme ücreti alınır. Erken ödeme, erken kapama, ara ödeme ve başka şekillerde ödeme planında belirtilen vadelerden önce yapılmış tüm ödemeler erken ödeme kabul edilir.
• Teminat olarak, satın aldığınız evin ipoteği yeterli olup, yapılan kredi başvularında kefil şartı aranmamakla birlikte Bankamız gerekli gördüğü durumlarda kefil talep hakkına sahiptir.
 

Faiz ve ücret bilgilerini görmek için tıklayınız
Kredi talebiniz için en yakın Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.