İnternet Şubesi
Hasat_Kart

Şekerbank’tan Çiftçilerimize Özel Hasat Kart!

 

Hasat Kart ile üretiminize destek, kesenize bereket, hayatınıza büyük kolaylık geliyor.

İlaç, mazot, gübre, tohum ve fide gibi tarımsal ihtiyaçlarınızı şimdi alın, hasat zamanında ödeyin. Hasat Kart Üye iş yerlerinin sizlere sunduğu avantajlardan hemen faydalanın. Hasat Kart ile yapacağınız harcamaları, hasat zamanınıza göre belirlenen vadede ya da vade öncesinde ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi PTT şubelerinden de yapabilirsiniz.

Hasat Kart Avantajları 

 

• Tedarikçi firmalarımızdan tarımsal ihtiyaçlarınızı Hasat Kart ile karşılayabilir, ödemelerinizi hasat tarihinizde yapabilirsiniz. 
• Anlaşmalı tedarikçi üye iş yerlerinden Hasat Kart ile yapacağınız alışverişlerde, 6 aya varan vade ve % 0 faiz avantajından yararlanabilirsiniz.
• Nakit ihtiyaçlarınızı şubelerimizden, bankamız ve diğer banka ATM’leri ile PTT ATM’lerinden 7 gün 24 saat kesintisiz olarak karşılayabilirsiniz. 
• Tarsim sigorta primlerinizi şubelerimizden ya da Şeker Sigorta Acentelerinden Hasat Kart ile öderken, borçlarınızı belirleyeceğiniz vadede faizsiz olarak ödeyebilirsiniz.

Hasat Kart başvurularınızı aşağıda yer alan Hemen Başvur butonunu tıklayarak ya da size en yakın şubemizden yapabilirsiniz.