İnternet Şubesi

Size bir telefon kadar yakınız!


0850 222 78 78 Telefon Bankacılığı ile şubeye gitmeden tüm bankacılık işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Telefon olan her yerden, hızlı ve güvenilir bankacılık hizmeti için Telefon Bankacılığı seçin, zamandan tasarruf edin!

Telefon Bankacılığı ile istediğiniz anda, istediğiniz yerden hizmet alma esnekliğinin yanı sıra fiyat avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

0850 222 78 78 numaralı hattan, Sesli Yanıt Sistemimizi kullanarak veya müşteri temsilcilerimize bağlanarak size ait bilgilere ulaşabilir, ürün başvurusu yapabilir, düşük komisyonlarla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı sabit hatlardan Şekerbank Çağrı Merkezi'ne +90 0850 222 78 78 veya 444 78 78 numaralı  telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. KKTC’den sabit hatlardan sadece başına 0 ekleyerek alan kodu çevirmeden 0850 222 78 78 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Müşteri danışmanına bağlanmanıza gerek kalmadan pek çok işleminizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi ve Kredi Kart Başvurusu yapabilir, Kampanya, Hesap bilgisi, Döviz ve Fon bilgisi gibi birçok İşlemi Sesli Yanıt Sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemini kullanarak istediğiniz bilgilere çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

 

Müşterilerimizin deneyimleri doğrultusunda düzenlenerek, kolay kullanımlı Sesli Yanıt Sistemimizden ihtiyacınız olan işlemleri hızla gerçekleştirebilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşmek isterseniz dilediğiniz an müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Bankamız müşterisi olmayanlara özel menüler!

 

Bankamız Müşterisi Olmayanlar için düzenlenmiş Sesli Yanıt Sistemi sayesinde; ürün ve hizmetlerimiz, kampanyalarımız, hakkında detaylı bilgi alabilir, Sigorta, Kredi ve Kredi Kartı başvurusunda bulunabilir ve başvurularınızın sonucunu şubeye gitmenize gerek kalmadan öğrenebilirsiniz.

Sizi Cep Telefon Numaranızdan Tanıyoruz!

 

Yenilenen Sesli Yanıt Sistemimizden daha hızlı ve özellikli hizmet alabilmeniz için, sistemimizde kayıtlı cep telefonunuzdan 0850 222 78 78 numaralı çağrı merkezimizi aradığınızda; kendinizi tanıtmanıza gerek kalmadan sizi tanır, size daha hızlı ve ayrıcalıklı hizmetler sunarız. Böylece Müşteri Numarası, Kart Numarası gibi bilgilerinizi tuşlamanıza gerek kalmaz ve zaman kazanırsınız.

444 78 78 numaralı hattımızdan size sunduğumuz tüm hizmetlere, yenilenen 0850 222 78 78 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.