İnternet Şubesi

Şekerbank’tan kitapçı ve kırtasiyeciler için 4 ay ödemesiz dönemli kampanya

01.09.2020

Şekerbank, nakit akışı dönemsel olan faaliyet alanlarında çalışan esnaf ve işletmeler için geliştirdiği ‘Dükkâna Can Veren Paket’ kapsamında okulların açılmasıyla birlikte kitapçı ve kırtasiyecilere özel yeni bir kampanya başlattı. Banka kampanyayla 4 ay ödemesiz dönemli nakit desteği ile ilk ödemelerin 2021 yılına ötelenmesini sağlıyor.

 Salgın sürecinin en az hasarla atlatılması amacıyla ihtiyaca yönelik ürünler geliştiren Şekerbank, nakit akışı dönemsel olan faaliyet alanlarında çalışan esnaf ve işletmelere özel geliştirdiği ‘Dükkâna Can Veren Paket’ kapsamında bu kez, kitapçı ve kırtasiyeciler için yeni bir kampanya başlattı.

 Şekerbank, nakit akışı yıl içinde dönemsellik gösteren kitapçı ve kırtasiyeci esnafı için avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vadelerle finansman imkânı sunarken, 4 ay ödemesiz dönem seçeneğiyle ilk ödemelerin 2021 yılına dek ötelenmesini sağlıyor. Kampanya kapsamında tüm POS ürünlerinde %1’in altında komisyon oranları ile kira muafiyetinin yanı sıra 10 yapraklı çek kullanımında çek yaprak bedeli alınmıyor. Kitapçı ve kırtasiyeciler ayrıca, tüm bankacılık ürünlerini tek bir hesap özetiyle takip edebilme imkânı sunulan Üreten Kart ile Şeker Bonus Kart’a ilk yıl kart aidatı ödemiyor.

 Tuğbay Kumoğlu: “Kampanyamızın, esnafımızın dükkânının bereketini artırmasını diliyoruz”

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu konuyla ilgili olarak: “Şekerbank olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler geliştirerek duraksamadan var gücümüzle çalışıyoruz. Hâlihazırda içinden geçtiğimiz bu olağanüstü dönemde, yeni okul sezonu başlarken kitapçı ve kırtasiyeci esnafımızın nakit akışlarını desteklemek amacıyla birbirinden farklı avantajları içeren bir kampanya hazırladık. Umuyoruz ki sunduğumuz kampanya, esnafımızın elini rahatlatacak ve dükkânının bereketini artıracak” dedi.