İnternet Şubesi
99emekliksak

EMEKLİ MÜŞTERİ PAKETİ


Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyarak 1.750 TL’ye varan promosyondan faydalanabilirsiniz! 

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşınızı taşıyın, Şekerbank’ın size özel sunduğu hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın…

Maaş aralıklarına göre 0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.250 TL, 1.500 TL-2.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.500 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerimize ise 1.750 TL promosyon kazanma imkânı
 

Avantajlı faiz oranlarıyla 3 ay ertelemeli kredi kullanabilir, kredi taksitlerinizi maaşınızı aldığınız güne göre ayarlayabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Şubesi ve Şeker Mobil Şube aracılığıyla gerçekleştireceğiniz Havale ve EFT’lerinizden ücret alınmamaktadır.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanmaktadır.

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde her zaman öncelikli sıra alırsınız.

Size özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

Sağlık sorunu olan emekli müşterilerimize belirli il ve ilçeler dahilinde maaşlarını adrese teslim imkânı sağlanmaktadır.

                                       

Promosyon Tutarları

 

Maaş ödemesini Şekerbank’a taşıyan emekliler 1.750-TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabilecektir.

*0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.250 TL, 1.500 TL-2.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.500 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerimize ise 1.750 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilebilecektir.

Maaş Aralığı Promosyon Tutarı
0 – 1.499 TL 1.250-TL
1.500 TL – 2.499 TL 1.500-TL
2.500 TL ve üzeri 1.750-TL

Emekli Müşteri Paketi’nden Faydalanma Koşulları:• Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.
• Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları, Sem-Vak Banka emeklileri ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.
• Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
• Sunulan promosyon rakamları 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.