İnternet Şubesi

 Ferahlatan Kredi Kampanyası

 

Şekerbank siz değerli müşterilerimizin tüm nakit ihtiyaçlarında her zaman en avantajlı faiz oranlarıyla yanında olmaya devam ediyor! Faiz oranınızı Kredi Skorunuz belirlesin..

•  1.99’ dan başlayan faiz oranları
•  2021 Temmuz’ da başlayan ödeme imkanları
•  3 ay ödemesiz dönem imkanı
•  36 aya varan  vade seçenekleri
•  KKB skorunuza göre değişen faiz oranı seçenekleri

Faiz oranları müşteri kredi skoru ve vade özelinde göre değişiklik göstermektedir. Kredinize şimdi başvurun Şubelerimiz sizi arasın..

Hemen başvurmak için tıklayınız.

 

Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
10.000 ₺ 6 Ay %1,99 1.809 ₺ 50  ₺ %2,9337
%35,2038

Kredi üst limiti 100.000TL, kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 36 aydır. 1.99 faiz oranı KKB skoru 1850 ve üzeri müşteriler için 6 aya kadar geçerlidir.. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar olup bir defaya mahsus alınmaktadır. Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta prim tutarı yaş, kredi tutarı ve vadeye göre değişmekte olup örnek hesaplamada sigorta prim tutarı dahil edilmemiştir. Aylık/Yıllık toplam maliyet oranı, efektif faiz oranı olup, hesaplamasına kredi hayat sigorta primi dahil edilmemiştir. Yıllık toplam maliyet oranına kredi taksitlerinin toplamı ve vergi dahil kredi tahsis ücreti dahildir.Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.