İnternet Şubesi
Bireysel Finansman Kredisi

Bireysel Finansman Kredisi


10.000 TL ve üzerindeki tüm bireysel ihtiyaçlarınız için alımı kolay, ödeme koşulları avantajlı Bireysel Finansman Kredisi Şekerbank’ta.

Bireysel finansman kredisi;

-Türk Lirası olarak kullanılabilir.
-Kredinin teminatına başvuru sahibi adına kayıtlı konutun ipoteği alınır.
-Teminata alınan konutun ekspertiz değerinin %50’sine kadar kullanılabilir.

36 aya varan vade seçeneği ve uygun faiz oranları ile Bireysel Finansman Kredisi talebiniz için en yakın Şekerbank Şubesi'ne başvurabilirsiniz.

Bireysel Finansman Kredisi
Faiz Oranı ** 3-36 Ay : %2,17
Vade 3-36 Ay

 

BİREYSEL FİNANSMAN KREDİSİ YILLIK FAİZ TABLOSU
Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
100.000 ₺ 36 Ay %2,17 4.242 ₺ 500 ₺ %3,0339 %36,4062

 

Kredi vadesi minimum 3 ay, maksimum 36 aydır. Örnek tablo 100.000 TL baz alınarak oluşturulmuştur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, bir defaya mahsus alınır. Tablodaki kredi tahsis ücretine 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Örnek tabloda vergiler dahil Ekspertiz ücreti 1.200TL, ipotek tesis ücreti 215,94 TL, toplamda 1,915.94 TL dahil edilerek hesaplanmıştır Aylık/Yıllık toplam maliyet oranı, efektif faiz oranı olup Sigorta masrafları müşteri ve konut özelliklerine göre değiştiğinden hesaplamaya dahil edilmemiştir.
Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Bankamız, faiz oranlarında değişiklik yapma, kredinin kullanımı için son kararı verme, ek belge ve kefil isteme hakkına sahiptir. Talep edilen kredi tutarı ve vadeye  ilişkin kredi kullandırım öncesinde faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Faiz ve ücret bilgilerini görmek için tıklayınız