İnternet Şubesi
krttkskkk2203222

Avrupa’da ve Türkiye’de bir ilk! Hem Business Kart hem Banka Kartı


Esnaf ve Küçük İşletmelerimizin Hayatını Kolaylaştıran ÜRETEN KART!
Bankacılık işlemlerinizi tek platformda toplayan, hem business kart hem banka kartı özelliği taşıyan Üreten Kart Şekerbank’ta!

Üreten Kart’la Üretenlerin Hayatı Kolaylaşıyor!


Kredi Kartı ve banka kartı özelliğini taşıyan, böylece ticari alışverişlerinizde ödeme yaparken esneklik sağlayan Üreten Kart ile siz de finansal ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

•  İşletmenizin finansal ihtiyaçlarını yönetmek için Üreten Kart’ın içeriğinde yer alan, birbirinden bağımsız limitlere sahip kart ve kredi ürünlerini kullanabilirsiniz.
•  Bütün harcamalarınızı tek hesap özetinden takip edebilirsiniz.
•  ATM’den taksitli ticari kredi kullandırım talebinde bulunabilirsiniz.
•  POS cihazından ödeme yaparken banka kartı veya business kart limitlerinden herhangi birini seçerek şirket harcaması, temsil harcaması, mal veya hizmet alımı yapabilirsiniz.
•  Düzenli mal aldığınız ana firma ile kapalı devre alışveriş yapabilirsiniz.
•  Günlük finansal ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, hızlı ve şubesiz kredi kullandırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 

Üreten Kart Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Şekerbank Business Kart ile seyahat, otel, akaryakıt, ofis malzemeleri vb. tüm şirket harcamalarınızı yapabilirsiniz.
Yurtiçinde veya yurtdışında yapılacak şirket harcamalarınızda kullanılmak üzere şirketiniz adına yetkili çalışanlarınıza Üreten Kart talep edebilir, kartların limitlerini siz belirleyebilirsiniz. Yapılan harcamaları Üreten Kart ekstresi ile kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 
Banka Kartı özelliği ile ayrıca bir debit kart taşımanıza gerek kalmaz. Üreten Kart ile Vadesiz Hesabınıza ulaşabilir, tüm harcamalarınızı (fatura, vergi, kredi, ham madde, yarı-mamül, mal veya hizmet alımı için yapacağınız ödemeler vb.) bu hesaptan yapabilir, istediğinizde Şube’den veya ATM’den para yatırabilir veya hesabınızdan para çekebilirsiniz.
Vadesiz hesabınızda bakiye olmaması durumunda işleriniz aksamadan devam etsin, acil nakit ihtiyaçlarınız karşılanabilsin diye Üreten Kart’ınıza kredili mevduat hesabı tanımlatabilirsiniz.
Üreten Kart’ın ŞekerŞirket özelliği, geleceğin ticaret sistemini bugünden sizlere sunan, bankamız ve firmanız işbirliği sonucu, kısa vadede kazançlarınızı görebileceğiniz bir bankacılık hizmetidir. ŞekerŞirket özelliği, iş yaptığınız bayi, distribütör ya da toptancı firmalarla kullanabileceğiniz pratik, düşük maliyetli ve güvenli bir ödeme sistemi sunmaktadır. Üreten Kart’ın Şeker Şirket Kart özelliği sayesinde, tedarikçi firma ile yapılan anlaşma kapsamında 1 yıla kadar vade seçenekleri ve kapalı devre limitiniz ile mal veya hizmet satın alabilirsiniz. Tedarikçi firma ile olan bayi ilişkinizi Üreten Kart bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz.
Üreten Kart’ın içinde yer alan Üreten Taksitli Ticari Kredi, sadece işletmeyi temsile yetkili kişilerin kullanacağı özel bir üründür. 

Üreten Kart’ınıza tanımlanacak taksitli ticari kredi limiti kapsamında, ihtiyacınız olan kredi kullandırım talebinizi şubeye gitmeden, Şekerbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz. 

Talebiniz iş günleri mesai saatleri içerisinde değerlendirilip, onay veya red bilgisi SMS ile tarafınıza iletilmektedir.

ATM’lerden günlük nakit çekme limiti, Üreten Kart müşterilerimiz için artırılmıştır.
 
Bankamızda teminat mektubu ve/veya çek karnesi kullanıyorsanız ATM’lerden Üreten Kart’ınızla kullanım bilgilerine erişebilirsiniz.
Üreten Kart’la birlikte hesap özeti kalabalığı ve karmaşası son buluyor. Üreten Kart’ın size sunduğu tüm hizmetlere ilişkin aylık kullanım detaylarınızı tek bir hesap özeti üzerinden takip edebilirsiniz. Tek ekstre özelliği sayesinde zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Diğer günler ödemelerinizi düşünerek vakit kaybetmezsiniz.
İşyerinize ait elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon, vb. kurum fatura ödemelerinizin yanı sıra BAĞ-KUR cari dönem ve SGK Prim ödemelerinizin de Üreten Kartınızla yapılması için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede fatura gibi düzenli harcamalarınızın ödeme tarihlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartları ile ister nakit avans, ister Taksitli Nakit Avansınızı tek bir SMS ile hemen hesabınıza aktarın. Nakit ihtiyacınızı hemen karşılayın. 

SMS Nakit Cepte için ; “NAKİT“ boşluk nakit çekilmek istenen tutar ve kartınızın son dört hanesini yazıp 1953‘e göndermeniz yeterli. 

Kampanya Detayları
•  SMS ile Nakit Avans kullanmak için NAKIT yazıp bir boşluk bırakarak nakit çekilmek istenilen tutar ve kartın son 4 hanesinin 1953’e gönderilmelidir.  Örnek “TNAKİT 1000 9 1234“

•  SMS ile Taksitli Nakit Avans kullanmak için ise TNAKIT bir boşluk, nakit çekilmek istenilen tutar taksit sayısı ve kartın son 4 hanesinin 1953’e gönderilmelidir.  Örnek “TNAKİT 1000 1234“
Nakit avans çekilmek istenilen tutar, ilgili tutara yansıyan toplam faiz ve ücret bilgisi Bankamız tarafından SMS ile iletilecektir.

•  SMS ile verilen bilgileri onaylanması durumunda KABUL yazıp 1953‘e SMS gönderilmelidir.
Kabul SMS’nin Bankamıza ulaşmasının ardından ilgili tutar Bankamızda bulunan vadesiz hesabınıza aktarılacaktır.

• Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans hizmetinden kredi kartı kullanılabilir limiti yeterli olan ve kredi kartı nakit avans işlemine açık olan kart sahipleri yararlanabilir.

•  Birden fazla SMS Nakit başvuru yapılması durumunda, en son talep edilen tutar ve taksit üzerinden işlem yapılmaktadır.
SGK ve Bağ-Kur primlerinizi Şekerbank kartlarınız ile ödemek artık çok kolay!

Şekerbank kartlarınızla Sosyal Güvenlik Kurumu ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi artık kolayca gerçekleştirebilirsiniz. 

16 Şubat 2015 tarihi itibariyle şahıs veya firmalara ait tahakkuk eden SGK primlerinizi Şekerbank kredi kartlarınız ile min 1 TL olmak üzere %1,50 işlem ücreti (BSMV dahil) karşılığında SGK web sitesi üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. 

Şekerbank ATM kartı ile yapılan ödemelerden işlem ücreti alınmayacaktır. 

Kuruma ait web tahsilat sayfasından yapılacak tüm ödemelerin 3D Secure ile gerçekleştirilmesi gerekmekte olup, 3D Secure Sistemi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız

BKM Express Nedir?

BKM Express; BKM, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, internet alışverişlerini hızlı, kolay ve keyifli hale getiren bir ödeme sistemidir. BKM Express ile internet üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerinizi, güvenli bir ara yüz üzerinden kart bilgilerinizi her seferinde girme zorunluluğu yaşamadan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

BKM Express İle ; Kredi kartlarınızı BKM Express'e kaydederek, her seferinde kart bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan internette alışveriş yapabilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir ve harcamalarınız karşılığında Bonus kazanabilirsiniz. 

BKM Express uygulamasına ücretsiz üye olmak için https://www.bkmexpress.com.tr sitesine gelerek kendi belirleyeceğiniz e-posta adresi ve şifre ile kayıt yaptırmanız gerekmektedir. 
Kayıt işleminin ardından kart bilgilerinizi ve dilerseniz adres bilginizi de tanımlayarak alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Alışverişte "BKM Express" döneme başlamak için hemen tıklayın.
BKM Express Nasıl Çalışır?

• İnternette alışveriş sepetinizi oluşturun.
• Ödeme anında işyerinin sunacağı "BKM Express ile Öde" seçeneğini tıklayın.
• Uygulamaya üye olurken belirlediğiniz e-posta adresi ve şifrenizle BKM Express uygulamasına giriş yapın.
• Kart bilgilerinizle birlikte size sunulan ödeme seçeneklerinden sizin için en uygun olanı belirleyerek alışveriş işleminizi tamamlayın. BKM Express uygulamasına Şeker Bonus Şeker Kart ile katılabilirsiniz. BKM Express kampanyaları için tıklayınız

Henüz bir Üreten Kartınız yok mu? Başvurmak için linki tıklayınız.

• Hemen Başvuru alanından TCKN , iş adresi ve iletişim bilgilerini girerek anında başvuruda bulunabilirsiniz.
• Başvurunuz online olarak değerlendirilerek Kredili Üreten Kart’ınız kullanıma kapalı olarak talep ettiğiniz şubemize teslim edilecektir.
• Kartınızı ilgili evraklarınızı teslim ederek hemen teslim alıp kullanıma başlayabilirsiniz.
• Başvuru durumunuzu 0 850 222 78 78 nolu Çağrı Merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için 444 00 29 Üretene Destek Hattı’nı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.