İnternet Şubesi

Yasal Hususlar

 

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına ve/veya bu alana girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesinde erişim sağlamayınız.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Şekerbank T.A.Ş.'ne aittir. Bilgiler, Şekerbank T.A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamazlar. Kaynak göstererek alıntı yapılmasında ise Şekerbank T.A.Ş. açısından bir mahsur yoktur.
Web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili Şekerbank ve yan kuruluşlarının politikalarını içermektedir. Amacımız, Internet'ten sunulan bilgilerinizin güvenliğini, şubelerimiz ve ATM'lerimizden alınan bilgilerin güvenlik seviyesinde tutmaktır.
Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, kurumsal raporlarımızı okuyabilir, insan kaynakları ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece dişer firmalara verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

 

Sorumluluğun Sınırı


Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" saklanmaktadırlar. Şekerbank T.A.Ş., bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar, gecikmeler ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç işin uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Şekerbank T.A.Ş. ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Şekerbank T.A.Ş. tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.
Şekerbank T.A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.