İnternet Şubesi

Şubelerimizden Anında Başvuru ve Şifre  


En yakın şubemize uğrayarak ister bireysel ister kurumsal internet bankacılığı başvurunuzu yapabilir ve anında şifrenizi alabilirsiniz. 

Şube internet duvarlarımızdan hemen internet şubesine girip hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubesi yeni şifre ve parolanızı Şekerbank kredi kartlarınız ya da ATM kartınızı kullanarak anında alabilir, bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden kolayca yapabilirsiniz. 

Müşterinizim fakat İnternet şubeye hiç giriş yapmadım, ne yapmalıyım?

Şubenize gitmeye gerek kalmadan, Kredi kartı veya ATM kartlarınıza ait bilgileri kullanarak; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde bireysel internet şubesine giriş yapabilir, size özel avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi giriş ekranında bulunan “İnternet Şube Başvurusu” butonunu tıkladıktan sonra açılan “Yeni İnternet Şubesi Müşterisi” ekranlarına istenen bilgileri girerek ve yönlendirmeleri takip ederek internet bankacılığının avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Anında şifre almak için tıklayınız.

Müşteriniz değilim, İnternet Şubesi’ne nasıl başvurabilirim?

Size en yakın Şekerbank Şubesi'nden başvuru yaptıktan hemen sonra, İnternet bankacılığı şifre ve tanımla işlemleri anlık olarak şubelerimizde yapılacak, şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir. Şubeden aldığınız “parola”, “müşteri numaranız” ve telefonuna gelen İnternet Şube şifresi ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde  bireysel internet şubesine giriş yapabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Şubesi'ne nasıl başvuracağım? 
Öncelikle Şekerbank şubeleri'nden edinebileceğiniz başvuru formunu eksiksiz doldurmanız ve daha sonra şubenize teslim etmeniz gerekmektedir. Şubeniz tarafından size müşteri numaranız iletilecektir. İnternet şubesi şifresi alırken ve internet şubesine girerken müşteri numaranızı ve başvuru formunda belirtiğiniz kullanıcı kodunuzu lütfen not alınız. 
İnternet Şubesi Şifremi ne zaman alabilirim?
Başvuru formunuzu şubenize teslim ettikten sonra kullanıcı kodunuzu, ek güvenlik tipini ve geçici internet şube şifrenizi şubelerimizden belirleyebilirsiniz. Veya başvuru belirttiğiniz firma adresine ve yetkili kişiye şifre veya şifreleriniz en kısa sürede gönderilecektir. 

Müşteri Numaranız: 
Başvurunuz sırasında şubeniz tarafından size bildirilen ve tüm hesaplarınızın bağlı olduğu Şekerbank’ta sizi tanımlayan numaranızdır. 
Kullanıcı Kodunuz: 
Başvurunuz sırasında istenen ve her internet kullanıcısı için farklı olması gereken koddur. 
Parolanız:
Şekerbank İnternet Şubesi’ne ilk defa girecekseniz, “parola” olarak girmeniz gerekmektedir. İnternet şubenize başarıyla girdikten sonra bu parolayı değiştirmeniz zorunlu tutulacaktır. Parolanız 6-8 karakterden oluşup rakamlar da içerebilir, ancak tamamen rakamlardan oluşturulamaz. 
Şifreniz:
Adresinize kurye aracılığı ile gönderilen 6 rakamdan oluşan numaradır. Şifreniz sadece sizin tarafınızdan bilindiğinden, internet şubesi ilk girişinizde değiştirmeniz zorunlu değildir. Şifremi /Parolamı /Kullanıcı Kodu'mu unuttum! Şifrenizi, parolanızı veya kullanıcı kodunuzu unutmanız veya hatalı girmeniz nedeniyle internet girişinin bloke olması, firma yetkilisi tarafından kullanıcı/kullanıcıların internet yetkisinin iptal ettirilmek istenmesi durumunda; güvenlik gerekçesi nedeniyle firma kaşesi ve yetkili imzalarının bulunduğu dilekçe ile şubenize başvurmanız yeterlidir.
 
İnternet şubemizde size özel avantajlar için en yakın şubemize bekleriz.