İnternet Şubesi
sb_westernunion_banner

Şekerbank  Şube ve İnternet Şubesi’nden dünyanın bir numaralı para transfer sistemi WESTERN UNION ile hem güvenle para gönderebilir hem de adınıza gelen parayı kolayca alabilirsiniz.

 

Western Union Nedir?

150 yıldır hizmet veren Western Union, dünya çapında 200'den fazla ülke ve bölgede 550.000’i aşkın acente hizmet noktasıyla dakikalar içerisinde para gönderip almanızı sağlayan hızlı, güvenli ve yaygın bir para transfer sistemidir. 
Bu sistemi kullanmak için banka hesabı açtırmanıza gerek yoktur.

Şekerbank İnternet Şubenizde ve size en yakın Şekerbank şubelerinde bu sistemi kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde para gönderebilir ya da dünyanın herhangi bir noktasından gelen paranızı çekebilirsiniz. Aynı zamanda Western Union’ın Türkiye’deki tüm acente ağından "Yurt içine" hızlı, kolay "Dolar/Euro" gönderip alabilirsiniz.

Western Union Şube Komisyon Ücretleri, İnternet Şube Komisyon Ücretleri ve sunulan diğer hizmetlere yönelik masraf tutarları hakkında bilgi almak için tıklayınız

Avantajları Nelerdir?

• Gönderdiğiniz tutar dakikalar içinde kolay, güvenli ve yaygın hizmet noktası ile alıcısına ulaşır. 
• Size gönderilen tutarı, yine dakikalar içerisinde bankamızdan alabilirsiniz. 
• Bu hizmeti, Şekerbank ’ın 238 şubesinden hızlı, kaliteli, güler yüzlü ve tecrübeli hizmetimizden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Western Union Hizmeti'nin Özellikleri Nelerdir?

• Hızlı (dakikalar içerisinde para karşı tarafa ulaşır ve kolaydır).
• Dünya çapında yaygındır.
• Güvenilirdir.
• Para transferini gerçekleştirmek için herhangi bir banka hesabına gerek yoktur. Alıcı, kendisine gelen parayı, dünyanın herhangi bir yerindeki Western Union acentasından çekebilir. 
• Alıcı komisyon ödemez.

*Western Union’ın fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. 
**Ödemeler, acente hizmet noktası çalışma saatleri, ülkelerarası saat farklılıkları ve hizmet şartlarına göre değişir. 
***Western Union servis gelirleri, transfer ücreti ve döviz kuru farklılıklarından doğan bedellerden oluşur. Gönderilen miktarın veya dövizin ödeme noktasında mevcut olmaması, yerel mevzuat, kimlik şartları, acente çalışma saatleri, ülkelerarası saat farklılıkları veya ertesi gün servis seçeneklerinden dolayı işlem süresinde gecikmeler yaşanabilir, servisin çalışmaması söz konusu olabilir. Ek koşullar geçerli olabilir. Ayrıntılı bilgi için şubelerimizdeki para gönderme formlarına bakabilirsiniz.