İnternet Şubesi
takkus

Şekerbank Kredi Kartlarınız için ÜCRETSİZ Taksitli Nakit Avans!

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli Nakit Avans'ınızı şimdi ÜCRETSİZ ve 12 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz. 

Kredi kartınız ile kullanılabilir limitiniz dahilinde 12 aya varan vadeler ve  %1,89 faiz oranıyla İnternet Şube ve Şeker Mobil Şube’deki, Kart İşlemleri Taksitli Nakit Avans menüsünden,  size en yakın Şekerbank ATM'sinden veya Şekerbank şubelerimizden taksitli nakit avans kullanabilirsiniz.

Taksitli Avans
Taksitli Avans Tutarı Taksit Sayısı Aylık Net Faiz Oranı
250 ₺ - 30.000 ₺ 2-12 Ay arası %1,80

 

•  Faiz tutarı üzerinden %5 BSMV ve %15 KKDF alınır.
•  Taksitli Nakit Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
•  Taksitli Nakit Avans işlemlerinde Bonus kazanılmamaktadır.
•  Taksitli Nakit Avans, işlem başına en az 250 TL, en fazla 30.000 TL tutarında kullanılabilir. Şekerbank ATM'lerinde ise günlük tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
•  Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
•  Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arası ödenmemiş anapara üzerinden akdi faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletilecektir.
•  28 Mayıs 2014 sonrası yapılan işlemlerde geçerli olmak üzere Taksitli Avans işlemlerinden 14 (on dört) gün içinde cayılabilir. Cayma durumunda, anapara ve işlem tarihinden anaparanın geri ödendigi tarihe kadar olan sürede tahakkuk eden faiz, fon ve vergi cayma bildiriminden en geç 30 (otuz) gün sonra Banka’ya geri ödenecektir. Ödeme yapılmazsa işlemden cayılmamış sayılır. Cayma hakkının kullanımı ile ilgili usul ve esaslar Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca çıkartılacak düzenlemelere tabidir. İptal işlemi için Şekerbank Şubeleri talimat verilmesi gereklidir.
•  Taksitli Nakit Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir.
•  Ek kartlar, kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan müşteriler Taksitli Avans hizmetinden faydalanamaz.
•  08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.

Kredi Kartı taksitli Nakit Avans Hesaplamak için tıklayınız