İnternet Şubesi
kusakemeklikredi

EMEKLİ MÜŞTERİ PAKETİ


Emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan müşterilerimiz, ilk maaşının yatmasını beklemeden, “Anında Ana Promosyon” ile 1.200 TL’ye varan nakit hediye kazanıyor. 

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı maaşınızı taşıyın, Şekerbank’ın size özel sunduğu hizmet ve avantajlarımızdan yararlanın…

1.000 TL’ye varan “Anında Ana Promosyon” tutarına ek olarak kredi kartı ile yapılan 1.000-TL alışverişe 200 –TL Bonus olmak üzere toplamda 1.200 TL kazanma imkanı.

Kredi kartı alacak müşterilerimizden ilk yıl aidat ücreti almıyoruz.

Avantajlı faiz oranlarıyla dosya masrafsız kredi kullanarak, kredi taksit ödemelerinizi, ilk taksit ödemesi 2021 yılında başlayacak şekilde, maaşınızı aldığınız güne göre ayarlayabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Şubesi, Şeker Mobil Şube ve Telefon Bankacılığı aracılığıyla gerçekleştireceğiniz Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz.

SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanır.

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde her zaman öncelikli sıra alırsınız.

Size özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemleriniz için destek alabilirsiniz.

 Emekli Müşteri Paketi’nden Faydalanma Koşulları:


• Promosyon ödemesi için SGK’nın belirlemiş olduğu koşullar geçerli olacaktır. Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacak, bu tutar SGK tarafından bankayla paylaşılacaktır. Bir aya tekabül eden net gelir /aylığın 1.500 TL ye (1.500 TL hariç) kadar olması halinde 650 TL, 1.500 - 2.500 TL (2.500 TL hariç) arasında olması halinde 800 TL, 2.500 TL’nin üzerinde olması halinde 1.000 TL promosyon ödemesi anlık olarak yapılacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.
• Maaşını bankamıza taşıyan emekli müşteriler kampanya kapsamında sunulan avantajların tamamından aynı ayda faydalanabilecek.
• Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.
• 1.000 TL alışverişe 200 TL bonus fırsatından bir müşteri 1 kez faydalanabilir.
• Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
• Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.