İnternet Şubesi

Şekerbank Visa Banka kartınız Opet'te 25TL yakıt puan kazandırıyor!

 

Şekerbank Visa banka kartınızla 1 Şubat -28 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya kapsamında, Şekerbank Visa banka kartları Opet’te tek seferde 75TL ve üzeri 3 yakıt alışveriş ile 25TL yakıt puan kazandıracak!  

Detaylı bilgi için: visa.com.tr 

•Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet  Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir.
•1 Şubat 2018 (saat 00.01) – 28 Şubat 2018 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet yakıt istasyonlarında Visa Electron , Visa Debit veya Visa logolu, Visa Banka Kartları ile tek seferde 75 TL (Yetmiş beş Türk Lirası) ve üzeri 3 (Üç) yakıt alımında, Opet istasyonlarında yakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir. Bankalar Visa banka kartı sahiplerinin kampanyaya SMS’le katılmasını ön koşul olarak isteyebilirler, bu koşul ilgili bankaların kampanya koşulu sayfalarında belirtilmektedir. Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir. Yakıt alımının aynı Şekerbank Visa ATM kartıyla farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
•Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
• Kampanyadan yararlanan Şekerbank Visa ATM kart sahibi bireysel müşterilerimize 15 Mart 2018 tarihine kadar  25 TL değerindeki yakıt puan kodlarını yakıt puana kodları sistemimizde  kayıtlı ce p telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir. Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına VISA boşluk KOD boşluk CEP TELEFONU yazarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde  Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 31 Mart 2018 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir. 
•6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.
•25TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine www.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir.  Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez.
•Ayrıca 25 TL üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Şekerbank Visa Banka Kartı’yla yapılması zorunludur.
•25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.
•Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
•Kazanılan puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur.
•Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir.
•Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve Opet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar.Böyle bir durumda yeni koşullar Visa ve Opet tarafından visa.com.tr ve opet.com.tr sayfalarında duyurulacaktır.
•Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
•Katılım koşullarını visa.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
•Kampanya ile ilgili destek almak isteyen katılımcılar, kampanyaya katılmış oldukları kartın alındığı Bankayı arayarak destek alabilirler