İnternet Şubesi

Şekerbank Visa ATM kartı Opet'ten akaryakıt alışverişlerinize 25TL yakıt puan kazandırıyor!


15 Ocak  2017- 15 Şubat 2017 tarihleri arasında Şekerbank Visa ATM  kartınızla anlaşmalı Opet akaryakıt istasyonlarında  farklı gün ve tek seferde 3 defa 75 TL ve üzeri akaryakıt alın, 25 TL yakıt puan kazanın!

Kampanya Koşulları;
• Kampanya Visa Europe Service Inc. (“VISA”) ve Opet  Petrolcülük A.Ş. (“OPET”) tarafından düzenlenmektedir.
• 15 Ocak 2017 (saat 00.01) – 15 Şubat 2017 (saat 23.59) tarihleri arasında anlaşmalı Opet akaryakıt istasyonlarında Şekerbank Visa ATM kart ile 3 defa tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt (benzin ve motorin) alanlar Opet istasyonlarında akaryakıt alımlarında harcanabilir 25 TL değerinde yakıt puan kazanabilecektir. Bankalar Visa banka kartı sahiplerinin kampanyaya SMS’le katılmasını ön koşul olarak isteyebilirler, bu koşul ilgili bankaların kampanya koşulu sayfalarında belirtilmektedir. Kazanılan puanlar sadece benzin ve motorin alımlarında harcanabilir. Akaryakıt alımının Şekerbank Visa ATM kart ile farklı günlerde yapılması gerekmektedir.
• Kredi kartları, ticari banka kartları ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir. 
• Kampanyadan yararlanan Bireysel Şekerbank Visa ATM kart sahiplerine 28 Şubat 2017 tarihine kadar 25 TL değerindeki yakıt puan kodları sistemimizde  kayıtlı cep telefonu numaralarına SMS olarak göndereceklerdir. Kazanan kart sahipleri cep telefonlarına gelen yakıt puan kodlarını mesajın başına “VISA” yazıp bir boşluk bırakarak 6738 numaralı telefona SMS göndererek yakıt puan kodunu aktif hale getirmelidirler. Bu işlemin ardından SMS atılan cep telefonu numarasına 25 TL değerinde  Yakıt Puan yüklenecek, puanlar 15 Mart 2017 23.59’a kadar anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında harcanabilecektir. 
• 6738’e kısa mesaj gönderen ve kampanya kapsamında başarılı şekilde yakıt puan yükleyen her cep telefonu numarası kampanyadan bir kez yararlanabilir.
• 25 TL değerinde yakıt puan anlaşmalı tüm Opet istasyonlarında geçerlidir. Anlaşmalı Opet istasyonlarının listesine www.opet.com.tr adresinden ulaşılabilmesi mümkündür. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için kullanım koşulu aranmamaktadır, kısmi kullanım yapılamaz, paraya çevrilemez. Kampanyada kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için müşterilerin puan yüklemesi yapılan cep telefonu numaralarını Opet istasyon market görevlilerine söylemeleri ve ardından cep telefonlarına gelen anlık doğrulama kodunu market görevlisine ileterek doğrulama yapmaları gerekmektedir. 
• Ayrıca 25 TL üzerinde alım yapıldıysa kalan ödemenin de Şekerbank Visa ATM kartı ile  yapılması gerekir. 
• 25 TL değerindeki yakıt puan; istasyon market ürünlerinde harcanamaz. Sadece Opet istasyonlarında yapılacak benzin ve motorin alımlarında geçerlidir.
• Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. 
• Kazanılan puanların müşteri kullanımına sunulması ve Opet istasyonlarında harcanması süreçlerinin teknik alt yapısından Opet sorumludur. 
• Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Visa ve Opet, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutarlar. 
• Böyle bir durumda yeni koşullar Visa ve Opet tarafından www.visa.com.tr/opet ve www.opet.com.tr sayfalarında duyurulacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr/opet ve www.opet.com.tr