İnternet Şubesi
emekli-maas-musterisi-kusak

SGK Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyın; ilk maaş ödemenizin ardından 300 TL kazanın!

SGK Emekli Maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilerimize sunulan ayrıcalıklı hizmetlerimiz;

Şekerbank İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz. 


Tüm ATM’lerimizden komisyon ücreti ödemeden günlük 3 Bin TL’ye kadar para çekebilirsiniz.

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Bankamızdaki tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti alırsınız.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde öncelikli sıra alırsınız.

Emekli müşterilerimize özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerin için destek alabilirsiniz.

 

Sağlık sorunu nedeniyle maaşlarını almak için Şube’ye gidemeyen emekli müşterilerimizin maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. 20 şehir merkezinde verdiğimiz bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tüm şubelerimize ve 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza başvurabilirsiniz. 

 

*Promosyonlardan yararlanabilmek için 36 ay boyunca emekli maaşın Şekerbank’tan alınacağına dair taahhüt verilmesi, Şekerbank Kredili Mevduat Hesabı sahibi olunması, emekli maaşın 500 TL ve üzerinde olması ve emekli maaşın daha önce Şekerbank’tan hiç alınmamış olması gerekmektedir. Kampanya koşullarının sağlanması halinde emekli maaşın bankamıza ilk kez ödenmesinden 1 ay sonra promosyonlardan yararlanılabilir. Şekerbank kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.