İnternet Şubesi
emeklilere_kusak[12]

SGK Emekli Maaşını Bankamıza taşıyan emeklilerimize tek seferde 450 TL’ye varan Nakit Hediye*!

 

Emekli maaşınızı Şekerbank’a taşıyın ve üç yıl boyunca maaşınızı Şekerbank’tan alma sözü verin; ilk maaş ödemenizin ardından tek seferde 450 TL’ye varan nakit  hediye* sunalım!

SGK Emekli Maaşını Şekerbank’a taşıyan emeklilerimize sunulan ayrıcalıklı hizmetlerimiz;

Şekerbank İnternet Şubesi ve Çağrı Merkezi aracılığıyla gerçekleştireceğiniz tüm Havale ve EFT’lerinizden ücret almıyoruz. 


SSK ve Bağ-Kur emeklileri için 3 Bin TL, Emekli Sandığı için 5 Bin TL günlük nakit çekim limiti uygulanır

Diğer tüm Banka ATM’lerinden emekli maaş bakiyenizi ücretsiz görüntüleyebilir ve diğer banka ATM limitleri dahilinde komisyon ücreti ödemeden maaşınızı çekebilirsiniz.

Bankamızdaki tüm hesaplarınız için hesap işletim ücreti muafiyeti alırsınız.

Şubelerimizde gerçekleştireceğiniz tüm işlemlerinizde öncelikli sıra alırsınız.

Emekli müşterilerimize özel Emekli Destek Hattımız ile herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcilerimizle görüşebilir; kolaylıkla 7 gün 24 saat bankacılık işlemlerin için destek alabilirsiniz.

 

Sağlık sorunları nedeniyle maaşlarını almak için Şube’ye gidemeyen emekli müşterilerimizin maaşlarını adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye'nin birçok ilinde verdiğimiz bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tüm şubelerimize ve 444 0 344 numaralı Emekli Destek Hattı’mıza başvurabilirsiniz. 

 

*Bankamıza maaşını yeni aktaracak emeklilerimizin uygulamadan yararlanabilmesi için 3 yıl boyunca maaşlarını Bankamızdan almayı taahhüt etmeleri ve taahhütname imzalamaları gerekmektedir. Bankamızdan birden çok emekli maaşı alan müşteriler, maaş toplamlarına denk gelen promosyon tutarından bir kez yararlanacaklardır. Toplam maaş tutarları 999 TL’ye kadar olan emekliler için 300 TL, 1.000TL – 1.999TL arası olan emekliler için 375 TL, 2.000TL ve üzeri olan emekliler için 450 TL nakit promosyon tek seferde emeklinin Vadesiz TL Mevduat hesabına ilk maaş ödemesi gerçekleştikten sonra ödenecektir. Şekerbank kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.